O nas

Informacje o firmie

Mamy wielką przyjemność podzielenia się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku gastronomicznym na terenie całej Europy. Doskonale wiemy jak ważne jest zadbanie o każdy szczegół Państwa imprezy, suma naszych doświadczeń sprawi, że każda uroczystość na długo zapadnie w pamięć zaproszonym gościom.

Asortyment, który posiadamy wybraliśmy dla Państwa po obserwacji, konsultacji oraz współpracy z największymi firmami działającymi w branży gastronomicznej.

W naszej ofercie znajduje się wszystko co jest niezbędnie do zorganizowania: uroczystości rodzinnej, pikniku, przyjęcia cateringowego, imprezy firmowej, konferencji oraz dużego eventu. Dbając o jakość starannie dobieramy znajdujące się w naszej ofercie produkty, są to wyłącznie rzeczy najwyższej jakości iznanych producentów. Ofertę naszą staramy się ciągle wzbogacać uczestnicząc w największych targach gastronomicznych. Przywiezione z nich nowości natychmiast wprowadzamy do naszej oferty starając się zrobić ją ciekawszą i bogatszą, aby Państwa event był jeszcze bardziej efektowny.
Oferujemy również transport wypożyczonego sprzętu gastronomicznego.

happy birthday, buffet, korean food-3955616.jpg
+
Lat doświadczenia
+
Stałych Klientów
+
Asortymentu

Partner Strategiczny

Od ???? roku jesteśmy partnerem strategicznym Lubelscy Kucharze Dzieciom

We Deal With Various Quality Organic Products!

Fresh fruits
Dry fruits
Fresh vegetables
Dried vegetables
Beauty products
Milk products
Organic honey
Organic tea
Twój koszyk
Scroll to Top